Anasayfa » DuyurularSizler De Birer BYV Gönüllüsü Olabilirsiniz
Sizler De Birer BYV Gönüllüsü Olabilirsiniz
05 Şubat 2018       

burs

Değerli Arkadaşlarımız,

Kurulduğu günden bu yana faaliyetlerini sizlerin ilgi ve desteğiyle sürdüren Vakfımız, bildiğiniz gibi çalışmalarını bünyesinde yer alan komisyonlar aracılığıyla gönüllülük esasına göre yürütmektedir.

22 yıldır gönüllülük, fedakârlık, diğergamlık ve dayanışma temelinde faaliyetlerini devam ettiren Vakfımız, her geçen gün bünyesine yeni üyeler katıp etkinliklerine yenilerini eklemekte ve mensuplarının manevi, sosyal ve kültürel gelişimine destek olmaktadır.

Sizler de faaliyetlerimizde görev almak üzere komisyonlarımıza dâhil olabilir ve BYV gönüllüleri arasına katılabilirsiniz. Aramıza katılacak olanlardan düzenli katılım göstermeleri, etkin ve aktif olarak görev yapmalarının beklendiği komisyonlarımızın etkinlik alanları ve düzenledikleri faaliyetlerle ilgili ayrıntılı bilgiyi komisyon isimlerine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Yönetim Kültürü Komisyonu (YKK)

Öğrenci ve Mezunlarla İlişkiler Komisyonu (ÖMİK)

Kariyer ve İnsan Kaynakları Merkezi (KİM)

Fikir Sanat ve Medeniyet Komisyonu (FSM)

Kurumsal İlişkiler ve İletişim Komisyonu (KİK)

Hamilik Okulu Komisyonu (HAK)

Faaliyetlerimize gönüllü destek talebinizi iletmek için aşağıdaki linkte yer alan formu doldurabilirsiniz.

 https://goo.gl/AtaAPk

Desteklerinizle nice hayırlı ve başarılı hizmetlere imza atmayı temenni ediyoruz. Geçtiğimiz yıl gönüllülerimizin el ve gönül birlikteliğiyle aşağıdaki linkte ayrıntıları yer alan 145 faaliyetimize imza attık.

https://goo.gl/ooMBCA

Selam ve saygılarımızla,

BYV-Boğaziçi Yöneticiler Vakfı

BYVlogofilm