Anasayfa » Haberler#Kurbanet Fotoğraf Yarışması Başlıyor!
#Kurbanet Fotoğraf Yarışması Başlıyor!
24 Ekim 2012       

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı olarak,  siz değerli mensuplarımızın “Kurban Bayramı” coşkusuna ortak olmak ve sizlerin gözünden bayramın ne ifade ettiğini görüp paylaşmak üzere bir fotoğraf yarışması düzenliyoruz.

24-30 Ekim 2012 tarihleri arasında yapılacak, konusu “KURBAN OLMAK” olan yarışmamız için, bayram tatilinde memleketlerinde ya da İstanbul’da bulunan öğrenci ve mezunlarımızın çekecekleri fotoğrafları byv.sosyalmedya@gmail.com adresine bekliyoruz.

Sizlerden gelen fotoğraflar vakfımızın facebook sayfasında açılacak olan albümde takipçilerimizin beğenisine sunulacak.

Yarışma sonucunda takipçilerimiz tarafından en çok beğenilen ilk üç fotoğrafın sahibi ödüllendirilecektir.

Kulların Allah’a yaklaşmasına ve O’nun rızasını kazanmasına vesile olan Kurban ibadetinin hakiki manasına hepimizin ulaşması duasıyla bayramınızı tebrik eder, ülkemize ve tüm insanlık âlemine hayırlar getirmesini dileriz.

Selam ve saygılarımızla,

BYV- Kurumsal İlişkiler ve İletişim Komisyonu (KİK)

ETKİNLİK: BYV- #Kurbanet Fotoğraf Yarışması

KONU: “Kurban Olmak”

KATILIM TARİHİ: 24-30 Ekim 2012

YARIŞMA KURALLARI:

1.Yarışmaya istenilen sayıda fotoğrafla katılmak mümkündür.

2.  Fotoğrafların 24-30 Ekim 2012 tarihleri arasında byv.sosyalmedya@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.

3. Kurban ibadetinin ve bayramın manasını yansıtan, her yaşta takipçimizin görebileceği uygunluktaki fotoğraflar seçilerek vakfımızın facebook sayfasında açılacak olan albümde yayınlanacaktır.

4. Bize ulaşan ve facebook sayfamızda yayınlanan fotoğraflar arasında, 31 Ekim 2012 akşamına kadar takipçilerimizden aldıkları beğenilere göre değerlendirme yapılacaktır.

5. Birinci olan fotoğrafın sahibi, 2012-2013 yaz sezonunda vakfımızın Esenköy Misafirhanesi’nde bir haftalık ücretsiz konaklama, ikinci olan fotoğrafın sahibi Akdeniz Hatay Sofrası’nda kahvaltı, üçüncü olan fotoğrafın sahibi de Hazal Ana İskender Kebapçısı’nda öğle yemeği ile ödüllendirilecektir. Ayrıca her üç yarışmacımıza da vakfımızın ebru atölyesinde yapılmış olan birer tablo hediye edilecektir.