Güney Kampüs ve Rumelihisarı Gezimize Bekliyoruz!
Paylaş:     

Okulumuzun Güney Kampüsünü tarihini keşfederek adım adım gezmek ve Rumelihisarı çevresinin geçmişini öğrenmek ister misiniz?

bu_guneykampus_13

Sorumuza “Evet” diyen arkadaşlarımızı, Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Fakülte Sekreteri Şevazi Hatıra Şenkon (İşletme 80′) eşliğinde yapacağımız gezimize davet ediyoruz.

BÜ Güney Kampüsü’nden başlayacak olan turumuzda, hem okulumuzu yakından tanıma fırsatı bulacak, hem de kampüsün ardından gezeceğimiz Rumelihisarı çevresinin tarihi hakkında bilgiler alacağız. Daha sonra vakıf merkezimiz olan Boğaziçi Konak’ta son bulacak programda, bahçemizde sizleri Üniversitemizin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Fakülte Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Nafi Artemel Hocamızın kendine özgü sohbeti ve ikramlarımız eşliğinde ağırlayacağız.

Şevazi Hatıra Şenkon Bey’in rehberliğini yapacağı bu güzel programı kaçırmak istemeyen tüm Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerini 21 Eylül Cuma günü saat 17:00’da Güney Kampüs meydandaki steplerden  başlayacak gezimize bekliyoruz.

Programa katılım için KAYIT OL butonunu kullanabilirsiniz.

Selam ve saygılarımızla,

BYV-Öğrenci ve Mezunlarla İlişkiler Komisyonu (ÖMİK)

PROGRAM: BÜ Güney Kampüs-Rumelihisarı Gezisi

Tarih: 21 Eylül 2018 Cuma

Saat: 17:00-21:00

Gezi Rotası ve Programı

  • Başlangıç Güney Kampüs meydandaki steplerin önü 17:00
  • Güney Kampüs-Rumelihisarı Gezisi 17:00-19:00
  • Boğaziçi Konak’ta İkram ve M. Nafi Artemel’le Sohbet 19:00-21:00

 

geziiçin2 geziiçin1

KAYIT OL
Etkinlik Tarihi
21 Eylül 2018 - 16.00
Etkinlik Yeri
BÜ Güney Kampüs-Rumelihisarı- Boğaziçi Konak