Burs Başvuru Formu

İlk Defa Başvuranlar İçin

  • Burs başvurunuz için aşağıdaki formu zorunlu alanlarını ( * ) eksiksiz doldurarak gönderiniz.
  • Formu gönderdikten sonra üzerinde değişikilik yapılamaz, lütfen dikkatli doldurunuz.
  • Burs başvurularıyla ilgili bilgi almak ya da soru sormak için byv@byv.org.tr mail adresimiz üzerinden veya hafta içi mesai saatleri içerisinde (09.30-16.30 saatleri arasında) vakfımızla 0533 925 23 01 nolu telefondan vakfımızla irtibata geçebilirsiniz.
Kişisel Bilgiler
-- Evli Bekar DulEğitim BilgileriDiğer Seçiliyse Doldurun!
(Yüksek Lisans öğrencilerinin "Diğer" seçeneğine Enstitü ismini yazmaları gerekmektedir. )Diğer Seçiliyse Doldurun!
(Yüksek Lisans öğrencilerinin "Diğer" seçeneğine bölüm ismini yazmaları gerekmektedir. )(Herhangi bir sebeple okulu uzattıysanız, Academic Records'ta görünen sınıfınızı yazınız)
(Ara sınıflar için)(Ara sınıflar için)(Ara sınıflar için)(Ara sınıflar için)

(100'lük sistem üzerinden )Diğer Seçiliyse Doldurun!
(Yüksek Lisans öğrencilerinin lisans Üniversitesini ve bölümünü yazmaları gerekmektedir. )


 Evet Hayır

 Evet Hayır


 Evet Hayır


 Evet Hayır


Diğer Seçiliyse Doldurun!
(Burs, kredi, akrabadan[düzenli] vb. KYK Dahil).


Aile Bilgileri


(Serbest meslek, Esnaf ya da Emekli olarak göstermeyiniz, gerçek işini yazınız. )


(Lütfen Aile Fertlerinin Gelirleri, Maaşlar + G.Menkul Gelirleri + Tarım Gelirleri + Aynı hanede Yaşayan Aile Fertlerinin Gelirleri [Bekar Kardeş, Dede, Babaanne, Anneanne vb kira geliri dahil tüm gelirleri eksiksiz yazınız.)(Kira + 1 Yıldan Uzun Düzenli Borç + Konut Kredisi + Tüketici Kredisi + Haciz vb + vb..) (Aylık Ortalama)(Anne, Baba, Kardeş, Siz ve varsa Babaanne, Anneanne vs)Daire Dükkan Otomobil Arsa Tarla(Ad-soyad, yakınlık derecesi, okulu ve eğitim yardımı görüp görmediği bilgilerini yazınız.)
 Arkadaş Vasıtasıyla İnternetten Araştırarak Broşür ve Afişlerden Diğer
Diğer Seçiliyse Doldurun!(Hakkınızda kendilerinden bilgi alabileceğimiz kişilerin isimleri ve iletişim bilgileri )

BYV ANKET FORMU
  • Bu anket, ülkemizin ve gençliğin sorunlarının irdelenmesi, vakfımız faaliyetlerinin değerlendirilmesi ve yeni faaliyet önerilerinin alınması amacıyla yapılmaktadır.
  • Soruların doğru veya yanlış cevabı yoktur. Cevaplarınız kesinlikle gizli tutulacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.
  • Vakfımız çalışmalarına ışık tutacağına inandığımız bu anketimizi samimiyetle cevaplandırmanızı bekler, katkılarınız için teşekkür ederiz.

 
Saygılarımızla, BYV - Burs Komitesi

 

KİŞİSEL DEĞERLENDİRMELEREvet ise nasıl bir işte? :


GENEL DEĞERLENDİRMELERVakıf Faaliyetleri


Ara Sınıflar İçinAra Sınıflar İçinAra Sınıflar İçin

İletişim KanallarımızNOT:Değerli bursiyer adayımız. Boğaziçi Üniversitesi mezunu vakfımız gönüllülerinin oluşturduğu Burs Komitemiz değerlendirmelerini online formda belirtilen bilgiler doğrultusunda yapmaktadır.
Bilgilerde gerçek dışı ve/veya eksik beyana yer verilmesi halinde Boğaziçi Üniversitesi’nde bursa gerçekten ihtiyacı olan öğrencilerin burs imkanından mahrum olacağı hususunun unutulmamasını rica ediyoruz.

Hamilik Okulu

Hamilik Okulu Başvurusu

Gerekli Belgeler

Tüm belgeler için yalnızca pdf, jpg, jpeg, gif, png formatlarında; En fazla 2MB. büyüklüğünde dosya yükleyebilirsiniz.
2MB boyutunu aşan belgeleriniz için çeşitli sıkıştırma yöntemlerini kullanabilirsiniz.
(Örneğin PDF için: https://www.ilovepdf.com/compress_pdf, png,jpg,jpeg,gif için: https://www.iloveimg.com/compress-image)


ÖBİKAS(registration.boun.edu.tr) sisteminden Academics Records sayfasını yükleyebilirsiniz.

Anne-Baba Çalışma Belgeleri

Anne-Baba çalışıyor ise bordro (mesleğe göre vergi levhası) yüklemeniz gerekiyor. (Kamu kurumlarında çalışanlar bordrolarını https://www.turkiye.gov.tr/e-bordro-sorgulama adresinden alabilirler. Özel kurumlarda çalışanlar kurumlarından talep etmelidirler.)

Çalışmayan ebeveyn için çalışmıyor belgesi yüklemeniz gerekiyor. (https://www.turkiye.gov.tr/sgk-tescil-ve-hizmet-dokumu?barkodlu=BelgeOlustur)Burs Başvuru formunu doldururken verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kabul ediniz..
(Formu gönderdikten sonra üzerinde değişikilik yapılamaz, lütfen dikkatli doldurunuz.)

!Formu gönder'i tıkladıktan sonra formun bir örneği otomatik olarak mailinize yollanacaktır. Lütfen kullandığınız ve geçerli bir mail adresi girdiğinizden emin olunuz.
Size mail olarak gelen bu formu döktürüp elden Vakıf merkezine teslim etmeniz gerekmektedir, formu elden teslim etmeyen adayların başvuruları geçersiz olacaktır.