Boğaziçi Üniversiteliler İnovatif Yetkinliklerini Sergilemek ve Geliştirmek İçin Kuveyt Türk Bankacılık Üssü’nde Buluşacak!
Paylaş:     

30 Haziran Perşembe günü Çayırova/Kocaeli’deki Kuveyt Türk Bankacılık Üssü’ne gerçekleşecek olan İnovasyon Etkinliğinde Buluşuyoruz.

Boğaziçi Üniversitesi Öğrencileri, 30 Haziran Perşembe günü Kuveyt Türk Bankacılık Üssü’nde Dijital Dönüşüm ve İnovasyon Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinliğe davetlisiniz!

Design thinking, design sprint, lean startup gibi inovasyon yöntemleri eğitimi aldıktan sonra, genç bankacılığına yönelik vakalar üzerine fikir yürütecek, çözümlerinizi sunacak ve geri bildirim alacaksınız. 

Kuveyt Türk Strateji ve İnovasyon Grup Müdürü Selman Ortaköy’den Kuveyt Türk’ün inovasyona ve dijital dönüşüme bakış açısını dinlemenin yanı sıra Dijital Dönüşüm ve İnovasyon konularında neler yapıldığını da öğrenme fırsatına sahip olacaksınız. Kuveyt Türk’te öğrenci ve yeni mezunlara sunulan kariyer fırsatlarını İnsan Kaynakları, Eğitim ve Kalite Grup Müdürü Semih Sel’den dinleyeceksiniz.

Kuveyt Türk Bankacılık Üssü ve inovasyon merkezimiz Innhouse’u tanıma fırsatı da bulacağınız bu etkinlikte sürpriz ödüller ve ikramlar sizleri bekliyor!

Önemli Notlar:

  1. 30 Haziran Perşembe günü saat tam 08.30’dan 17.00’ye kadar sürecek etkinlik için Hisarüstü’nden Kuveyt Türk Bankacılık Üssü’ne servis hizmeti sunulacaktır.
  2. Sınırlı kontenjan bulunan etkinliğe katılım için KAYIT OL butonundan form doldurmayı unutmayınız.
  3. Kuveyt Türk tarafından bu deneyimin bir parçası olacak öğrencilere mail yoluyla dönüş ve bilgilendirme yapılacaktır.

Selam ve Saygılarımızla,

BYV – Kariyer ve İnsan Kaynakları Merkezi (KİM)

KAYIT OL
Etkinlik Tarihi
30 Haziran 2022 - 08.30
Etkinlik Yeri
Kuveyt Türk Bankacılık Üssü (Çayırova/Kocaeli)