Vakfımız, girdikleri sektörlerde büyüyen kadın girişimcilerin başarı hikayelerini 2010 yılında da dinlemeye devam ediyor. Kadın Girişimcilik Çalışma Grubu Koordinatörümüz Sn. Fatma Genç Ünay tarafından modere edilen 2010’un bu ilk toplantısı, özel bir oturumla, sağlık sektöründe tıp mesleğine giren  Sayın Op. Dr. Sare Davutoğlu’nu ağırlıyor.  

1995’ten bu yana aktif olarak sağlık sektöründe profesyonel faaliyette bulunan, cerrahî tıp alanında uzmanlaşmakla birlikte Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak başladığı kariyerini üremeye yardımcı ileri tedavi yöntemleri eğitimiyle geliştiren Sayın Op. Dr. Sare Davutoğlu 2010 yılının ilk Kadın Girişimcilik Toplantısının konuğu olacak.  

Sayın Davutoğlu, profesyonel meslek hayatı yanında eğitim, sağlık, yardımlaşma gibi birçok sosyal sorumluluk projesinde aktif rol almaktadır. Dört çocuk annesi Sayın Sare Davutoğlu tıp sektöründeki yoğun mesleki hayatına dair şahsi tecrübelerinin yanında “eş-anne-kadın olmak”, “aile ve kariyer arasında denge kurma sanatı” gibi pratik konulardaki deneyimlerini da bizlerle paylaşacak. 

Sayın Op. Dr. Sare Davutoğlu’nun renk katacağı bu özel toplantımıza öğrenci, mezun, profesyonel yönetici, ya da girişimci tüm bayan arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Selam ve saygılarımızla,

BOĞAZİÇİ YÖNETİCİLER VAKFI

YÖNETİM KÜLTÜRÜ KOMİSYONU

PROGRAM
KADIN GİRİŞİMCİLİK TOPLANTISI
 
-Sabah Kahvaltısı
-Açılış Konuşması
-I. Oturum: “Denge Sanatı: Profesyonel Meslek Hayatı ve Aile” 
-Soru-Cevap
-II. Oturum: “Terazinin Kefeleri: Eş, Anne ve Kadın Olmak”
-Soru-Cevap
-Kapanış

TARİH: 24 Ocak 2010 Pazar, 10.30-12.30

YER: Boğaziçi Konak
 
ADRES: Fenerli Türbe Sk. No: 7 Rumelihisarı-İstanbul
 
Lütfen teyit iletiniz:
Katılım için teyit gereklidir. Lütfen, 8 Ocak Cuma güne kadar meliikeakkus@gmail.com e-posta adresine ya da 0505 808 82 97 nolu telefona teyit iletiniz.